LEIETAKERE HOS MOTEFORUM

Vi er over 70 varemerker, og flere kommer stadig til. Vil du bli leietager i nye Moteforum, kontakt Kari Mette Haugen i Sparebank1.

FASTE LEIETAKERE

POP UP LEIETAKERE

  • Bo Bedre
    Rom 311/315
    Stamati Stenseth, ss@bobedreas.no  // Tenderflame • dottir nordic design• mignis • stuff design • novoform • CrushGrind
  • Bo Bedre
    Rom 312
    Stamati Stenseth, ss@bobedreas.no  // Specktrum
  • Boheme Europe AS
    Rom 320B
    Kjell Karlsen, kjell@boheme.com // Boheme
  • Brunthus AS
    Rom 317
    Jo Henning Kolstad, jhk@brunthus.no  // Lucie Kaas • Moebe • Und • Klong • Form & Refine • Tangent GC • Darling Clementine 

  • Cecilie Ross Bonotto
    Rom 308/310
    Cecilie Ross Bonotto, ceciliebonotto@gmail.com // Anine Bing • Reiko • Karmamia • BACON • Ragdoll-LA • RAAW By Trice
  • Just Another Acency
    Rom 106
    Tore Almehagen, tore@justanotheragency.no // Pieszak • IVY Copenhagen • A-View • Clean Cut Copenhagen • Résumé • by Dreams • American Dreams • Fat Moose
  • Karstensens AS
    Rom 410
    Trude Jermund Karstensen, trude@karstensens.no // Alma
  • Leas Verden
    Rom 411
    Anita Nøkland, anita@leasverden.no // by basics • Leas Verden • OWN by basics • Grums • På Stell
  • Makeløs
    Rom 213A
    Grete-Marie Borgaard, grete.marie@yahoo.no // Makeløs
  • M Collections AS
    Rom 406
    Mette Dybdal Tømta, mettedt@icloud.com  // Prepair • By Våga • Via Vai shoes • Black Colour
  • NF Group AS
    Rom 413B
    Rikke Bech Rasmussen, rikkebrasm@gmail.com //  Btfcph • Copenhagen Shoes • Notyz • Caddisfly
  • OTB
    Rom 318
    Hans Georg Nørstrud, hgn.norge@gmail.com  // Come As You Are • People of  Humanity • Goorin Bros • Penn & Ink • Bobi Los Angeles
  • Pepper Norge AS
    Rom 320
    Tor Magnus Kubara, t-kubara@online.no  // Pepper
  • Pusher AS
    Rom 318
    Tore Gudbjørgsrud, tore@pusheras.no  // Liu Jo • Hot Lava • Karma by Hot Lava • Kaarigar • Cotton 9
  • Re:Designed by Dixie
    Rom 409
    Heidi Zahl, heidi.dixie@online.no  // Re:Designed
  • Rosenvinge
    Rom 309
    Kristin Kjeldaas Salte, kristin@rosenvinge.no  // Rosenvinge
  • Secret by B
    Rom 306
    Benedikte Bruknapp, secretsbyb@gmail.com  // Secret by B
  • Twins Norge AS
    Rom 405
    Veslemøy V. Sæter, veslemoy@twinsnorge.no // AMUSE by Veslemøy
  • UPDATECPH
    Rom 403
    Egon Pedersen, info@updatecph.dk // UPDATECPH
  • 2 Biz
    Rom 321
    Hilde Reinum, hilde.reinum@gmail.com // 2 Biz
  • 7 Days AS
    Rom 213A
    Kjersti Allum, kjersti@7dayscollection.no  // Piro jeans • Kopenhagen by Andersen • Esteme cashmere • 7 Days