LEIETAKERE

Vi er over 70 varemerker, og flere kommer stadig til. Vil du bli leietager i nye Moteforum, kontakt Gro Wøien i Sparebank1.

FASTE LEIETAKERE

POP UP, MOTEUKA AUGUST 2017

  • Brand-Box AS
    Rom 418
    Anders Bruce, Anders@Brand-Box.no  //  AT.P.CO • 0909 • G-LAB
  • Cecilie Ross Bonotto
    Rom 511
    Cecilie Ross Bonotto, ceciliebonotto@gmail.com  //  Anine Bing • Reiko • Karmamiacph • Undorn • Ragdoll-LA • 5 Preview
  • DK Company
    Rom 320B
    Terje Brandsøy, teb@dkcompany.com //  Soaked in Luxury
  • EP Consulting Aps
    Rom 518
    Egon Pedersen, info@updatecph.dk  // UPDATECPH
  • Grantham AS
    Rom 514
    Camilla M. Grantham, camilla@grantham.no  // SB SiriBrodersen • bric-a-brac • OTZshoes
  • Idas Agensy
    Rom 513
    Ida Øines, ida@idasagency.no  // Black Orchid Denim • Moose Knuckles Canada • Steve Madden Shoes • Bosweel
  • Italia Bijoux
    Rom 408
    Tove Anderdal Aaberg, bijoux@online.no  //  Italia Bijoux • Capri Collection
  • Just Another Agency
    Rom 320A
    Tore Almehagen, tore@justanotheragency.no //  Bruuns Bazaar
  • Just Another Agency
    Rom 318
    Tore Almehagen, tore@justanotheragency.no //  Modström • Résumé • Clean Cut Copenhagen • Fat Moose
  • M Collection
    Rom 521
    Mette Dybdal Tømta, mettedt@icloud.com  // Be Embraced • Frontrow • IOAKU • Pepair • Sister Soul
  • Maison Angell
    Rom 406
    Line Angell, line@maisonangell.no   //  Depeche • MYA BAY Jewels • CS#15 by Ca’SHOTT • A.M. De Paris • Ca’SHOTT
  • MicroKompaniet AS
    Rom 308/310
    Bjørn Vidar Baksaas, post@microkompaniet.no //  Bæltecompagniet • Profuomo/Michaelis • Silk & Clean
  • NoraNorway AS
    Rom 213A
    Lars Bjerkeengen, lars@noranorway.com //  NoraNorway
  • Nord Agenturer AS
    Rom 413B
    Jan Nilsen, jan.nilsen@snoofsweden.com  //  SNÖ OF SWEDEN
  • Norwegian Fashion House
    Rom 520
    Markus Morkola, markus@norwegianfashionhouse.com  // Popovic • Vera og William • Secrets by B • Marianne Mørck • Høyem • Alawee • Paul Peart
  • Pepper Norge
    Rom 517
    Tage Arevad, Livinga@online.no  // Pepper Norge
  • Scheie AS
    Rom 420
    Alvin Scheie  //  Belstaff • Orian Shirt • Cettefili Cashmere • Gilli • Dellga
  • Sandwich
    Rom 517
    Marit Botngaard, marit.botngaard@veldhovengroup.com  //  Sandwich_
  • Tendenza
    Rom 516
    Trine Damgaard, td@tendenza.dk  // Annie Carlsson • Adress • Simplicety NY • Raffaello Rossi • Princess goes Hollywood • Louisa og Mie
  • The Good Life Agency AS
    Rom 525
    Roar pedersen, roar@thegoodlifeagency.no  // Goosecraft
  • The Good Life Agency AS
    Rom 526
    Roar pedersen, roar@thegoodlifeagency.no  //  GAS Jeans
  • The Good Life Agency AS
    Rom 526
    Roar pedersen, roar@thegoodlifeagency.no  //  WESC
  • Twins Norge AS
    Rom 512
    Veslemøy V. Sæter, veslemoy@twinsnorge.no  // AMUSE by Veslemøy
  • Urania AS
    Rom 517B
    Fredrik Oskar Høst, fredrik@urania.no  // Fred de la Bretoniere • Shabbies
  • VENICE BRANDS
    Rom 219
    Vegard Tangen, vegard@venicebrands.no //  NoraNorway
  • Våga Swedish Design AB
    Rom 519
    Rita Knudsen, post@studioks.no  // Våga
  • Velour by nostalgi
    Rom 524